Obraťte se na nás

  • KACHLOVÁ KAMNA
    KACHLOVÁ KAMNA
  • KRBOVÉ VLOŽKY
    KRBOVÉ VLOŽKY
  • KAMNOVÉ VLOŽKY S VÝMĚNÍKEM
    KAMNOVÉ VLOŽKY S VÝMĚNÍKEM
  • KRBOVÉ VLOŽKY S VÝMĚNÍKEM
    KRBOVÉ VLOŽKY S VÝMĚNÍKEM
  • SYSTÉMOVÉ KRBY
    SYSTÉMOVÉ KRBY
  • SYSTÉMOVÁ KAMNA
    SYSTÉMOVÁ KAMNA
  • MALÁ AKUMULAČNÍ KAMNA KSO
    Malá akumulační kamna KSO
  • SYSTéMOVé AKUMULAČNí PECE - BSG
     Systémové akumulační pece - BSG
  • LITINOVÁ KAMNA
    LITINOVÁ KAMNA
  • AKUMULAČNÍ PECE
    AKUMULAČNÍ PECE
  • AUTOMATIKA
    AUTOMATIKA
  • TOPENÍ SE ZÁRUKOU
    TOPENÍ SE ZÁRUKOU
  • GRILOVÁNÍ A PEČENÍ
    Grilování a pečení

Obraťte se na nás

 
Kontakt info

Fire Factory SE

 nábr. Otakara Ostrcila 257 39201 Sobeslav

 

 

nábr. Otakara Ostrcila 257 39201 Sobeslav

Telefon. 00420 / 608 / 966229

Mobile.

Fax.

honza@kamnarstvi-bechyne.cz

www.kamnarstvi-bechyne.cz

Obraťte se na nás
   
Jméno  
Adresa  
PLZ  
Město  
E-mail  
Zpráva  
   
Partners

Badura Pavel

Masarykova 66

763 62 Tlumacov

  pavel.kokk@seznam.cz   00420/777/562595
   
   

Hanus Roman Kamnarstvi

Prokisova 355/3

370 01 Ceske Budejovice

  kamna.hanus@tiscali.cz   00420 777 907766
  www.kamnahanus.cz  
   

Holesinsky Bretislav

Bezrucova 902

295 01 Mnichovo Hradiste

  info@bhkamna.cz   00420 737 471551
   
   

Horvat Pavel

Budejovicka 991

379 01 Trebon

  magda.horvatova@mybox.cz   00420 60 3759352
   
   

Hrabec Bohdan

Pod Senovou 46 a

787 01 Sumperk

  bohdan.hrabec@seznam.cz   00420 602 787024
  www.kamnarstvi-hrabec.cz  
   

Jakubka David

Teplice nad Becvou 112

753 01 Hranice

  kamnakrby@seznam.cz   00420 605 789096
  www.kamnajakubka.cz  
   

Jankovic Stepan

Sudomerice u Bechyne 120

391 72 Sudomerice u Bechyne

  stepan.jankovic@seznam.cz   00420 6032 10716
  www.kachlovakamna.kvalitne.cz  
   

Jira Tomas

Hrusice 197

251 66 Senohraby (Praha - vychod)

  tomasjira@centrum.cz   00420 777 333461
  www.tomasjira.cz  
   

Jurcak Jiri

Sadek

763 11 Zlin

  jiri.jurcak@krby-kamna.com   00420 777 733337
  www.krby-kamna.com  
   

Kamnarske centrum s.r.o.

Malicka 1576/11

301 00 Plzen 1

  obchod@nasedvere.cz   00420 775 339549
   
   

Kamnárstvi Jiri Mára

Jungmannova 535/7

391 01 Sezimovo Ústi

  info@kamnamara.cz   00420/724/251 744
  www.kamnamara.cz  
   

Kamnarstvi Ladislav Koutecky

Merklinska 14

360 10 Karlovy Vary, Sedlec

  info@3xk.cz   00420 602 111844
  www.3xk.cz  
   

Kamnarstvi Pithard - Volech Pithard Robert, Volech Zdenek

Metysova 922

514 01 Jilemnice

  piavo@c-box.cz   00420 777 023110
  www.kamnapiavo.cz  
   

König Vilem

Ceskolipská 208

407 22 Benesov nad Ploucnici

  kamnarstvi.konig@seznam.cz   00420 412 513580
  www.kamna-konig.cz  
   

König Vilem Kamnárstvi

Ceskolipská 208

40722 Benesov nad Ploucnici

  kamnarstvi.konig@sznam.cz   00420/412/513580
  www.kamna-konig.cz  
   

Kopal Marek

Pistin 55

373 46 Pistin

  marek.kopal@seznam.cz   00420/606 792 838
   
   

Krby kamna Székely s.r.o

Chotánky 74

290 01 Podebrady

  info@kamnarstvi-podebrady.cz   00420/325 612 221
  www.kamnarstvi-podebrady.cz  
   

Krby Kamna Turyna Turyna Jaroslav

Petra Bezruce 548

289 11 Pecky

  info@krby-turyna.cz   00420/723 174928
  www.krby-turyna.cz  
   

Krby Pelant Jaroslav

J. A. Komenskeho 513/18

434 01 Most 1

  info@krbypelant.cz   00420 6023 47979
  www.krbypelant.cz  
   

Krby Praha s.r.o. Hosek Martin

Vinice 431

277 16 Vsetaty

  info@krby-praha.cz   00420 724 166144
  www.krby-praha.cz  
   

Krbystyle s.r.o. Subrt Patrik, Kosar David

Lesni 664

273 07 Vinarice u Kladna

  kosar@krby-style.cz   00420 725 500009
  www.krby-style.cz  
   

Kubena Stanislav

Lucni 1153

757 01 Valasske Mezirici

  krby@krby-valmez.cz  
   
   

Kunc s.r.o.

Malická 24

301 00 Plzen

  info@krbyplzen.cz   00420/377/532955
  www.krbyplzen.cz  
   

Laube Vladimir

Mezi Vodami 1560/33

143 50 Praha

  info@laubekrby.cz   00420/603437670
  www.laubekrby.cz  
   

Laznicka Jaromir

Namesti 550

594 42 Merin

  kamna@laznicka.cz   00420 7753 75255
  www.laznicka.cz  
   

Ludvik Sajtar

Travnik 57

471 56 Marenice

  ludvik.sajtar@seznam.cz  
  www.kachlova-kamna.eu  
   

Mlázovský Pavel

Malesov 57

285 41 Malesov-Kutna Hora

  pavel@mlazovsky.cz   00420/777211904
  http://www.pece-kamna-sporaky.cz/  
   

Mojmir Jauernig - K-PLUS

Udolni 384

788 33 Hanusovice

  jauernig@seznam.cz   00420 604 285303
   
   

Pecina Martin

Svermova 410

537 01 Chrumdim

  martin.pecina@seznam.cz  
    00420 606 723632
   

Peterka Radek

Lhota 251

301 00 Plzen

  info@krby-peterka.com   00420 605 353327
  www.krby.peterka.com  
   

Prokop Jan

Zelená 576/3

779 00 Olomouc

  kamnaprokop@gmail.com   00420/ 605 533 919
  www.kamnaprokop.webnode.cz  
   

Prokop Jaroslav

Radetice 104

391 65 Bechyne

  info@jihoceskekamnarstvi.cz   0042 07327 36434
  www.jihoceskekamnarstvi.cz  
   

Rakusan Jifi

Ruzodolska 148/9

460 01 Liberec

  jira@kamnar-jira.cz   00420 774 323323
  www.kamnar-jira.cz  
   

Temr s.r.o.

Husova 353

250 01 Brandys nad Labem

  info@temr.cz  
  www.temr.cz   00420/603 922 075
   

Tomas Vohradnik

Aloisina vysina 643

460 15 Liberec

  tomas.vohradnik@seznam.cz  
   
   

Vavrik Patrik

Havlickova 307

353 01 Velka Hledsebe

  kamnarstvidecin@seznam.cz   00420 777 200972
   
   

Vilimek Jiri

Bohuslavice u Zlina 151

763 51 Zlin

  kamna.vilimek@seznam.cz   00420 608 966722
  www.vilimek.cz  
   

Zazvorka Vlastimil Kamnarstvi

Vysoka Pec 114

362 21 Nejdek

  vlasza@seznam.cz   00420 724 393 928
  www.kamnarstvi-zazvorka.cz